Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.8 cm |
| Bredde | 6.7 cm |
| Vægt | 110 g |
| Dybde | 11 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Enhedstype | Mus |
| Producent | 3Dconnexion |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | UKCA, EAC, FCC, IC, MIC, KC, RCM, BSMI, NCC, WEEE, EU RoHS, China RoHS |
| Udstyr inkluderet | Bæretaske, USB-C til USB-A kabel (1, 5 m) |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 7200 dpi |
| Grænseflade | Bluetooth, 2.4 GHz, USB |
| Antal knapper | 7 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs, kablet |
| Egenskaber | Smart Mouse Wheel 2, 50 millioner klik, kompakt fodaftryk, QuickZoom, Radial Menu, 3Dconnexion 2, 4 GHz trådløs teknologi, 5 programbare knapper, Smart Scroll, polytetrafluoroethylene (PTFE) feet |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Optisk |
| Præstation | Justerbar forespørgselshastighed: 125/250/500/1000 hz |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | 3DxWare 10 |
| OS nødvendig | Windows 8.1 / 10 / 11, Apple macOS 10.15 / 11.0 / 12.0 / 13.0 |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 2 måneder |
| Kapacitet | 1100 mAh |
| Teknologi | Litium-polymer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



