Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Trådløs modtager | Trådløs modtager (USB) |
| Højde | 4.4 cm |
| Bredde | 7.4 cm |
| Vægt | 140 g |
| Dybde | 12.6 cm |
| Ergonomisk design | Ja |
| Enhedstype | Mus |
| Producent | 3Dconnexion |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC, RCM, BSMI, RoHS, WEEE, NCC, MIC, IC |
| Udstyr inkluderet | USB-C til USB-A kabel (1, 5 m), Bluetooth-modtager |
INDGANGSUDSTYR
| Bevægelsesopløsning | 7200 dpi |
| Grænseflade | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Antal knapper | 7 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, QuickZoom, 3Dconnexion 2, 4 GHz trådløs teknologi, Radial Menu, scrollhjul |
| Præstation | Forespørgselshastighed: 1000 Hz |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Microsoft Windows, Apple MacOS |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 2 måneder |
| Kapacitet | 1100 mAh |
| Teknologi | Litium-polymer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



