138198/3370510_bb63b02ff522.jpg

StarTech.com 10ft (3m) HDMI and USB 5Gbps KVM Cable

StarTech.com

USB 3.2 Gen 1

Sammenlign priser på StarTech.com 10ft (3m) HDMI and USB 5Gbps KVM Cable fra 337,00 kr. til 337,00 kr. hos 2 forhandlere.

337,00 kr.

INKL. FRAGT

Laveste pris inkl. fragt: 337,00 kr. · 2 forhandlere

Gå til billigste butik

Priser på StarTech.com 10ft (3m) HDMI and USB 5Gbps KVM Cable hos 2 forhandlere

Annoncelinks. Vi får provision når du klikker videre til en butik og handler. Det ændrer ikke din pris, og det påvirker ikke rækkefølgen — listen er sorteret efter laveste pris inkl. fragt.

På lager

2 dage
337,00 kr.
INKL. FRAGT
PRODUKT
298,00 kr.
FRAGT
39,00 kr.

Certificeret
e-mærket

På lager

2 dage
337,00 kr.
INKL. FRAGT
PRODUKT
298,00 kr.
FRAGT
39,00 kr.

Proshop er en af Danmarks største elektronikforhandlere med hovedkontor i Højbjerg. De tilbyder et bredt sortiment af computere, komponenter, gaming-udstyr, hvidevarer og meget mere. Proshop er kendt ...

Betaling
Dankort/Visa DankortVisaMastercardMobilePayMaestroVisa ElectronKlarnaApple Pay
Forsendelse
PostNordGLSGLS PakkeshopAfhentning i butik
Certificeret
e-mærket
Ingen andre udgaver af dette produkt fundet.


Specifikationer for StarTech.com 10ft (3m) HDMI and USB 5Gbps KVM Cable

GENERELT

ProducentStarTech.com
Varenummer3370510
ModelHU12210-KVM-CABLE
Ean0065030912846
Til producentens hjemmesidewww.StarTech.com
ProduktbeskrivelseStarTech 10ft (3m) HDMI and USB 5Gbps KVM Cable - kabel til tastatur / video / mus (KVM) - 3 m
TypeKabel til tastatur / video / mus (KVM)
Egenskaber4K60 Hz support
Kabel længde3 m
Stikforbindelser19
Stikforbindelser (anden ende)19
OverensstemmelsesstandarderUSB 3.2 Gen 1
FarveSort
KappematerialeThermoplastiske elastomer (TPE)
Belagt stikforbindelseNikkel
Vægt450

DIVERSE

OverensstemmelsesstandarderUSB 3.2 Gen 1, RoHS

MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)

Bredde ved forsendelse39.5 cm
Dybde ved forsendelse13.8 cm
Højde ved forsendelse5.1 cm
Vægt ved forsendelse450 g
Service & Support2 års garanti

FORBINDELSE

Stikforbindelser19
Stikforbindelser (anden ende)19
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
 
Box 1

Box 1