108752/3138324_941579305915.jpg

Static Control - black

Static Control

Blækpatron · 100 · 32 · 124

Sammenlign priser på Static Control - black fra 371,00 kr. til 371,00 kr. hos 1 forhandler.

371,00 kr.

INKL. FRAGT

Laveste pris inkl. fragt: 371,00 kr. · 1 forhandlere

Gå til billigste butik

Priser på Static Control - black hos 1 forhandler

Annoncelinks. Vi får provision når du klikker videre til en butik og handler. Det ændrer ikke din pris, og det påvirker ikke rækkefølgen — listen er sorteret efter laveste pris inkl. fragt.

På lager

2 dage
371,00 kr.
INKL. FRAGT
PRODUKT
332,00 kr.
FRAGT
39,00 kr.

Proshop er en af Danmarks største elektronikforhandlere med hovedkontor i Højbjerg. De tilbyder et bredt sortiment af computere, komponenter, gaming-udstyr, hvidevarer og meget mere. Proshop er kendt ...

Betaling
Dankort/Visa DankortVisaMastercardMobilePayMaestroVisa ElectronKlarnaApple Pay
Forsendelse
PostNordGLSGLS PakkeshopAfhentning i butik
Certificeret
e-mærket
Ingen andre udgaver af dette produkt fundet.


Specifikationer for Static Control - black

GENERELT

ProducentStatic Control
Varenummer3138324
ModelRIC963XL-K
Ean5056220459758
ProduktbeskrivelseStatic Control - sort - kompatibel - Genproduceret - blækpatron (alternativ til: HP 3JA30AE)
ProdukttypeBlækpatron
UdskriftsteknikBlækprinter
PrintfarveSort
AfkastOp til 2000 sider
PakningstypeKarton
PristypeGenproduceret
Alternativ tilHP 3JA30AE
Dimensioner (BxDxH) / vægt124
Bredde ved forsendelse5.4 cm
Dybde ved forsendelse10 cm
Højde ved forsendelse3.2 cm
Vægt ved forsendelse129 g

DIVERSE

PristypeGenproduceret
PakningstypeKarton

FORBRUGSARTIKLER

ForbrugsmaterialetypeBlækpatron
UdskriftsteknikBlækprinter
FarveSort
Antal inkluderet1 pakke
AfkastOp til 2000 sider
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
 
Box 1

Box 1