Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX12V 2.31 |
| PSU formfaktor | ATX |
| Enhedstype | Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - intern |
| Producent | Zalman |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 100,000 timer |
| Overensstemmelsesstandarder | CB, KC, EAC, RoHS, ErP Lot 6 2013 Ready |
| Kølesystem | 120 mm ventilator |
| Medfølgende ledninger | Strømkabel |
| Egenskaber | Overspændingsbeskyttelse, overbelastningsbeskyttelse, beskyttelse mod underspænding, kortslutnings beskyttelse, køleblæser til hydrodynamisk leje, enkelt 12V skinne, ikke-modulær |
| Udstyr inkluderet | Kabelbånd, monteringspakke |
STRøMENHED
| Effektivitet | 86% (220VAC) |
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangspænding | +3.3, +5, ±12 V |
| Strømkapacitet | 600 Watt |
| Output Current | +3.3V - 22 A +5V - 21 A +12V - 45 A -12V - 0.5 A +5VSB - 3 A |
| Indgangspænding | AC 200-240 V |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion 1 x effekt 8 pins +12V 2 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion 6 x 15 pin Serial ATA strøm 4 x 4-PIN intern strøm 1 x 4-PIN mini-strømforsyningsforbinder 1 x effekt ATX12V 4-pin stik |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 45 °C |
| Min. driftstemperatur | 10 °C |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

