Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.6 cm |
| Bredde | 13.6 cm |
| Produkttype | Mikrofon |
| Vægt | 400 g |
| Dybde | 13.6 cm |
| Producent | Yamaha |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Mikrofonkabel - 5 m |
MIKROFON
| Driftsmåde af mikrofon | Envejs |
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Frekvensrespons | 100 - 20000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Lydindgang Lydudgang |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydløs |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
