Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Modtager: 32.2 cm x 16.2 cm x 9.5 cm / 1.8 kg Mikrofon: 13.6 cm x 13.6 cm x 3.6 cm / 400 g |
| Anbefalet brug | Konference |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Produkttype | Konferencetelefon - Bluetooth - trådløs - NFC |
| Producent | Yamaha |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Kontrolenhed |
| Kabeloplysninger | USB-kabel - 5 m Mikrofonkabel - 5 m |
MIKROFON
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Lydindgangsdetalljer | Envejs - 100 - 20000 Hz |
| Frekvensrespons | 100 - 20000 Hz |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | USB (4-PIN USB type B) Lydindgang (RCA phono x 2) Lydudgang (RCA phono x 2) Udgang for højttalere (RCA phono x 2) Mikrofon |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, mikrofon til/lyd fra |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-version | Bluetooth 2.1 EDR |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 95 dB |
| Frekvensrespons | 100 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

