Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Strømprocessorer | 6144 |
| Interfacedetaljer | HDMI 3 x DisplayPort |
| Boost Clock | 2615 MHz |
| Bus Type | PCI Express 4.0 |
| Kerne clock | 1855 MHz |
| Egenskaber | 2, 9-åbnings Fan Cooler, Triple Fan Design, 84 AMD RDNA 3 beregningsenheder, AMD Infinity Cache, AMD Radiance Display Engine, AMD Radeon Boost Technology, AMD Radeon Anti Lag Technology, Microsoft DirectStorage, AMD Smart Technologies, AMD Noise Suppression, AMD Privacy View, AMD Link, FreeSync Technology, 4K H264 afkodnings- og krypteringssupport, H265/HEVC-afkodnings- og kodningssupport, AV1 afkodningssupport, AV1 krypteringssupport, Dual Bios, Vapor chamber cooling technology, Dual ball Bearing Fans, AMD FidelityFX Super Resolution 2 (FSR) |
| API-understøttet | DirectX 12 Ultimate, Vulkan |
| Grafik engine | AMD Radeon RX 7900 XTX |
| Enhedstype | Grafikkort |
| Producent | XFX |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sort |
| Overensstemmelsesstandarder | DisplayPort 2.1, DisplayPort 1.4, RoHS |
| Dybde ved forsendelse | 44.5 cm |
| Højde | 12.8 cm |
| Bredde | 5.7 cm |
| Højde ved forsendelse | 23.5 cm |
| Udstyr inkluderet | Z-støttebarre |
| Dybde | 34.4 cm |
| Bredde ved forsendelse | 12.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 2.66 kg |
HUKOMMELSE
| Størrelse | 24 GB |
| Hukommelseshastighed | 20 Gbps |
| Teknologi | GDDR6 SDRAM |
| Busbredde | 384-bit |
| Båndbredde | 3500 GBps |
SYSTEMKRAV
| Yderligere krav | 3 x 8 pin PCI Express-strømstikforbindelse |
| Påkrævet strømforsyning | 850 W |
| OS nødvendig | Windows 11 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


