Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Boostur (OC) | 2599 MHz |
| API-understøttet | DirectX 12 Ultimate, Vulkan |
| Strømprocessorer | 3456 |
| Interfacedetaljer | 3 x DisplayPort HDMI |
| Bus Type | PCI Express 4.0 |
| Kerne clock | 1785 MHz |
| Egenskaber | Dual Bios, 2.5-slot Fan Cooler, FreeSync Technology, 14 Phase Power Design, Triple Fan Design, AMD FidelityFx, AMD Infinity Cache, AMD Smart Access Memory, 2nd gen Ray Tracing Cores, AMD Link, AV1 afkodningssupport, 4K H264 afkodnings- og krypteringssupport, H265/HEVC-afkodnings- og kodningssupport, RDNA 3 Gaming Architecture, AMD FidelityFX Super Resolution 2 (FSR), AMD Radiance Display Engine, AMD Radeon Boost Technology, AMD Radeon Anti Lag Technology, AMD Smart Technologies, AMD Noise Suppression, AMD Privacy View, Microsoft DirectStorage, aluminiumsbagplade, AV1 krypteringssupport, Radeon Super Resolution 2 (RSR), 54 beregningsenheder, 48 MB cache |
| Grafik engine | AMD Radeon RX 7700 XT |
| Enhedstype | Grafikkort |
| Producent | XFX |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | DisplayPort 2.1, RoHS |
| Fås i farverne | Sort |
| Med software | AMD Radeon Software Adrenalin Edition |
| Dybde ved forsendelse | 44.5 cm |
| Højde | 13 cm |
| Bredde | 5.2 cm |
| Højde ved forsendelse | 23.5 cm |
| Dybde | 33.5 cm |
| Bredde ved forsendelse | 12.5 cm |
| Vægt ved forsendelse | 1.68 kg |
HUKOMMELSE
| Størrelse | 12 GB |
| Hukommelseshastighed | 18 Gbps |
| Teknologi | GDDR6 SDRAM |
| Busbredde | 192-bit |
| Båndbredde | 432 GBps |
SYSTEMKRAV
| Yderligere krav | 2 x 8 pin PCI Express strømstikforbindelse |
| Påkrævet strømforsyning | 700 W |
| OS nødvendig | Windows 11 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

