Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | WMF |
FUNKTIONER
| Fjernbar skål | Ja |
| Aftagelig låg | Ja |
| Håndtag | Ja |
| Beklædning, slip-let | Ja |
| Skærmtype | LED |
| Indbygget skærm | Ja |
| Forudindstillede madlavningsprogrammer | Ja |
| Automatiske programmer | Ja |
| Lågmateriale | Glas |
| Damp madlavning | Ja |
| Produktfarve | Rustfrit stål |
| Timer | Ja |
| Hærdet glaslåg til overvågning af tilberedningsprocessen | Ja |
| Volumen | 1 L |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højde | 210 mm |
| Bredde | 176 mm |
| Dybde | 178 mm |
STRøMSTYRING
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Strøm | 220 W |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
EMBALLAGE-INDHOLD
| Måleske medfølger | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

