Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Maskinopvaskbar | Tilbehør, pandekagetallerkener |
| Aftagelig madlavningsoverflade | Ja |
| Materiale | Cromargan 18/10 rustfrit stål |
| Produkttype | Crepe-maskine |
| Variabel temperatur | Ja |
| Opvarmningsområde | 33 cm diameter madlavningsoverflade |
| Overfladebelægning | Anti-klæbebelægning |
| Farve | Cromargan |
| Producent | WMF |
MåL-OG-VæGT
| Vægt | 2650 |
| Dybde | 345 |
| Højde | 85 |
| Bredde | 330 |
DIVERSE
| Inkluderet tilbehør | Batter spreader Spatel |
INDSTILLIINGER,-STYRINGEROG-INDIKATORER
| Kontrolelementer | Drejeskive |
KRAFT
| Spænding | 220 - 240 V / 50 - 60 Hz |
| Strømforbrug | 1.6 kW |
| Ledningsopbevaring | Ja |
| Ledningslængde | 1 m |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

