Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 500:1 |
| Skærmtype | LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | +65 / -65 |
| OSD sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Spansk, Japansk |
| Vandret opdateringshastighed | 60.2 kHz |
| Lodret synsvinkel | +55 / -65 |
| Farve | Mørkegrå |
| Diagonal størrelse | 15" |
| Skærmbelægning | Blændfri |
| Standard opløsning | 1024 x 768 ved 75 Hz |
| Egenskaber | IntelliTouch Surface Wave, Sync-on-green |
| Dimensioner (B x D x H) | 35 cm x 17.5 cm x 31 cm |
| Lodret opdateringshastighed | 75 Hz |
| Styring og justeringer | Klarhed, kontrast, H/V position, farvetemperatur, fase, clock |
| Vægt | 4.8 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Formatforhold | 4:3 |
| Lysstyrke | 225 cd/m² |
| Responstid | 11.7 ms |
| Producent | Tyco Electronics |
EFFEKT
| Strømforsyning | Intern |
| Indgangspænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Typisk) | 30 Watt |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 50,000 time(r) |
| Overensstemmelsesstandarder | UL, VCCI, C-Tick, cUL, MPR III, SEMKO, IC, FCC, RoHS |
| Baggrundslys, brændetid | 30, 000 timer |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat), til vægmontering |
| Medfølgende ledninger | 1 x VGA-kabel 1 x serielt kabel 1 x USB-kabel |
INPUT
| Type | Touch-screen - berøringsskærm |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Surface acoustic wave |
FORBINDELSE
| Interface | 1 x VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) 1 x seriel RS-232 - 9-pin D-Sub (DB-9) 1 x USB - 4 pin USB Type B |
MEKANISK
| VESA-monteringsinterface | 75 x 75 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
