Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 21.8 cm |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, computer |
| Yderligere funktioner | ProSpecs Glasses Relief System |
| Bredde | 19.8 cm |
| Produkttype | Headset - Bluetooth/2, 4 GHz radiofrekvens - trådløs |
| Vægt | 599 g |
| Dybde | 9.5 cm |
| Ørepudemateriale | Hukommelsesskum, atletisk vævsstof |
| Funktioner | QuickSwitch, AI-støjreduktion, aftageligt hjul |
| Farve | Sort |
| Pandebåndsmateriale | Hukommelsesskum |
| Kompatibilitet | Windows |
| Producent | Turtle Beach |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 80 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedsæt genopladelig - Litium-polymer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB trådløs sender |
| Software inkluderet | Swarm II |
| Kabeloplysninger | USB-A til USB-C-strømkabel - aftagelig - 70 cm |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Envejs |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
FJERNBETJENING
| Styring | Flip for lyd fra, tilstandskontrol, lydstyrke, strøm tændt/slukket |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | Bluetooth/2,4 GHz radiofrekvens |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | Spatial Audio, Superhuman Hearing |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | Nanoclear-drivere |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




