Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 24.3 cm |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, computer |
| Bredde | 21.7 cm |
| Produkttype | Headset - Bluetooth/2, 4 GHz radiofrekvens - trådløs |
| Vægt | 400 g |
| Dybde | 11.3 cm |
| Ørepudemateriale | Syntetisk læder, hukommelsesskum, kølegele-tilførte hynder |
| Gaming | Ja |
| Farve | Koboltblå |
| Kompatibilitet | iPhone, iPad, iPod, Android-telefon, Mac, Windows, Android tablet |
| Producent | Turtle Beach |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 40 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedsæt genopladelig - Litium-polymer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB trådløs sender, Turtle Beach-mærkat, USB-C opladningskabel |
| Understøttet værtsenheds-OS | Android, iOS |
| Kabeloplysninger | USB-C opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Driftsmåde af mikrofon | Omni-directional |
| Egenskaber | Lyd fra-funktion |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
FJERNBETJENING
| Styring | Strøm tændt/slukket, spilvolumen, chatvolumen, flip for lyd fra, Bluetooth |
LYDUDGANG
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 22000 Hz |
| Hovedtelefoner koptype | Lukket |
| Trådløs teknologi | Bluetooth/2, 4 GHz radiofrekvens |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.1 |
| Lydeffekter | Superhuman Hearing, Immersive Surround Sound |
| Magnetmateriale | Neodym |
| Justerbart pandebånd | Ja |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | ProSpecs-glaslettelsessystem, Aerofit, Nanoclear |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
