Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX12V 3.0 |
| PSU formfaktor | ATX |
| Enhedstype | Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - intern |
| Farve | Sort |
| Producent | Thermaltake |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 100,000 timer |
| Overensstemmelsesstandarder | TUV, BSMI, CB, CCC, FCC, ICES, cTUVus, LVD, UKCA, CAN ICES-003(B)/NMB003(B) |
| Kølesystem | 120 mm ventilator |
| Medfølgende ledninger | AC-strømkabel Strøm 24 pin ATX med aftageligt 4 pin sektion modulært kabel 60 cm 2 x strøm 8 pin +12 V med aftageligt 4 pin sektion modulært kabel 2 x 2x 8 pin PCI Express strøm med aftagelig 2 pin sektion modulært kabel 50 cm 16-pin 12VHPWR-strømkabel 60 cm 3 x strøm 15 pin SATA-kabel 50 cm 4 pin internt strømkabel 50 cm Disketteadapter 15 cm 8 pin PCI Express strøm med udtrækkelig 2 pin sektion modulærtkabel 50 cm |
| Egenskaber | Beskyttelse mod overophedning, overbelastningsbeskyttelse, kortslutnings beskyttelse, enkelt 12V skinne, DC-DC teknologi, køleblæser til flydende dynamisk leje, fuld modulær, Smart Zero Fan Switch, High Quality Capacitor, Intel C6/C7 Sleep State kompatibel |
STRøMENHED
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangspænding | +3.3, +5, ±12 V, +5Vsb V |
| Strømkapacitet | 1050 Watt |
| Output Current | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 87.5 A -12V - 0.3 A +5VSB - 3 A |
| Indgangspænding | AC 100-240 V |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Titanium |
| Modulær Kabel Administration | Ja |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion 2 x strøm 8 pin EPS12 V med aftagelig 4 pin ATX12V sektion 5 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion 12 x 15 pin Serial ATA strøm 4 x 4-PIN intern strøm 1 x 12VHPWR 1 x Molex/floppy |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

