Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Specifikationsoverensstemmelse | ATX12V 3.0 |
| PSU formfaktor | ATX |
| Enhedstype | Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - intern |
| Farve | Sort |
| Producent | Thermaltake |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 100,000 timer |
| Overensstemmelsesstandarder | TUV, BSMI, CB, CCC, FCC, ICES, cTUVus, LVD, UKCA |
| Kølesystem | 120 mm ventilator |
| Egenskaber | Maks. spænding 10 A, enkelt 12V skinne, DC-DC teknologi, hydraulisk lejekøleblæser, lavprofil fladt stik, fuld modulær, Smart Zero Fan, High Quality Capacitor, Intel C6/C7 Sleep State kompatibel, tæt spændingsregulering |
STRøMENHED
| Effektivitet | 70% |
| Nødvendig frekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangspænding | +3.3, +5, ±12 V, -12V, +5Vsb V |
| Strømkapacitet | 750 Watt |
| Output Current | +3.3V - 20 A +5V - 20 A +12V - 62.5 A -12V - 0.3 A +5VSB - 2.5 A |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Platinum |
| Modulær Kabel Administration | Ja |
| Indgangspændingsområde | AC 100 - 240 V |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion 2 x strøm 8 pin +12 V med aftagelig 4 pin sektion 4 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion 1 x 12+4 pin PCI Express 5.0 strøm 8 x SATA-stik 4 x 4-PIN intern strøm 1 x FDDI multi-modus |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 5 - 85% (ikke-kondenserende) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


