Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Køn | Barns |
| Produkttype | Smart ur |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS, Android |
| Lydindgang | Mikrofon |
| Sporingsdata | Kalorier forbrændt, trin taget |
| Sensorere | Accelerationsmåler |
| Farve | Blå |
| Producent | TECHNAXX |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 420 |
| Bredde | 230 |
| Vægt | 38 |
| Dybde | 140 |
| Længde | 230 mm |
BATTERI
| Kapacitet | 350 mAh |
| Genopladeligt batteri | Ja |
| Standby-tid | 15 dage |
LAGRING
| Understøttede hukommelseskort | microSD, microSDHC |
| Max understøttede kapacitet | 32 GB |
SMARTWATCH-ETUI
| Etuiform | Rektangulær |
INPUT-ENHED
| Type | Berøringsfølsom skærm |
REM
| Klemmetype | Spænde |
| Navn | Bånd |
SKæRM
| Type | LCD - farve |
| Diagonal størrelse | 1.54" |
| Opløsning | 240 x 240 pixels |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
