Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 60 Hz |
| Egenskaber | Liggende tilstand, stående tilstand |
| Dimensioner (B x D x H) | 68.5 cm x 17.8 cm x 42 cm |
| Vægt | 5 kg |
| USB-strømlevering | 100 Watt |
| Formatforhold | 16:9 |
| Synlig diameter | 23.8" |
| Producent | Targus |
| Indbygget udstyr | 2.0 megapixel kamera, Gigabit Ethernet-netværksadapter |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1139123 |
| Energiklasse | Klasse F |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Farve | Sort |
| Diagonal størrelse | 24" |
EFFEKT
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 22 kWh/1000 t |
DIVERSE
| Egenskaber | 100 W strømlevering |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-C kabel |
| Udstyr inkluderet | Kabeladministrationsklemme, strømadapter |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Android, Apple MacOS, Google Chrome OS, Linux, Microsoft Windows |
AUDIO
| Type | Højtalere |
INPUT
| Type | To mikrofoner |
FORBINDELSE
| Interface | USB-C (strøm op til 100 W) DisplayPort 1.2 input HDMI Audio line-ind/ud 2 x USB 3.2 Gen 1 DisplayPort 1.2 output LAN (RJ-45) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Højde, tilt, pivot (rotering) |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
| Rotationsvinkel | 360 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

