Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 28 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Integrerede Komponenter | USB hub (2-ports), LED-lys, telefonstander |
| Produkttype | Holder |
| Vægt | 308 g |
| Dybde | 13.5 cm |
| Produktmateriale | Gummi, ABS plastic |
| Beregnet til | Headset |
| Pakkeindhold | USB power cable (1 m) |
| Farve | Sort |
| Producent | Surefire |
DIVERSE
| Egenskaber | Anti-skridoverflade |
TILSLUTNINGER
| Tilslutninger | 2 x USB 3.2 Gen 1 - 9-pins USB Type A USB-C (kun strøm) - 24 pin USB-C Lydudgang for kanal 7.1 - 3,5 mm stereo mini jack |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

