Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | Shokz |
MIKROFON
| Mikrofon sensitivitet | -38 dB |
| Mikrofontype | Indbygget |
PRæSTATION
| Headset type | Binaural |
| Bæremåde | Ørekrog |
| Anbefalet brug | Opkald/Musik/Sport/Hverdag |
| Produkttype | Headset |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP54 |
| Produktfarve | Rose |
BATTERI
| Højre hørerør batterikapacitet | 40 mAh |
| Batterikapacitet | 40 mAh |
| Hurtig opladning | Ja |
| Indgangsspænding (opladningsetui) | 5 V |
| Venstre hørerør batterikapacitet | 40 mAh |
| Batteriopladningstid (opladningskasse) | 1 t |
| Batterikapacitet (opladningskasse) | 600 mAh |
VæGT-&-STøRRELSER
| Højre hørerør vægt | 8,7 g |
| Venstre hørerør vægt | 8, 7 g |
| Opladeretui vægt | 56, 4 g |
PORTE-&-GRæNSEFLADER
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
HøRETELEFONER
| Hovedtelefon frekvens | 50 - 16000 Hz |
| Ørekobling | Intraaural |
| Hovedtelefon følsomhed | 96, 2 dB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



