Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Sport |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Materiale | Silicone, plastik, nikkeltitanium |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandtæt, svedresistent |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 26 g |
| Funktioner | Fugtighedsdetektor |
| Farve | Blå |
| Producent | Shokz |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 8 timer |
| Standby Tid | 10 dage |
| Kapacitet | 160 mAh |
| Genopladningstid | 1.5 timer |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 8 timer Løbende playback (med 5 min opladning): op til 1.5 timer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP67 |
| Udstyr inkluderet | Bæretaske, magnetisk opladningskabel |
| Kabeloplysninger | Magnetisk opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 2 |
| Støjannullering | Ja |
| Følsomhed | -38 dB |
| Følsomhedsmargen | +/- 3dB |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Multifunktionsknap, lydstyrke |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.1 |
| Hovedtelefonteknologi | Benkonduktion |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | PremiumPitch 2.0+, MultiPoint Technology |
| Følsomhed | 105 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | Åbent øre - bag nakken-montering |
| Knogleledende teknologi | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


