Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Stil | Sport |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Materiale | Titan |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Støvresistent, svedresistent, snesikker, vandresistent, IP55 |
| Produkttype | Hovedtelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 29 g |
| Farve | Blå |
| Producent | Shokz |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 6 time(r) |
| Standby Tid | 240 timer |
| Genopladningstid | 2 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litium-polymer |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IP55 |
| Udstyr inkluderet | Bæretaske, USB-C opladningskabel |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 2 |
| Støjannullering | Ja |
| Følsomhed | -40 dB |
| Følsomhedsmargen | +/- 2dB |
| Formfaktor | Indbygget |
FJERNBETJENING
| Styring | Lydstyrke, strøm tændt/slukket, besvar/afslut, afspil/pause, næste/foregående nummer, afvis opkald, genkald, stemmeassistent, equalizer til stede |
LYDUDGANG
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Antal simultant forbindelse enheder | 2 |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Bluetooth-profiler | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.1 |
| Lydeffekter | Vocal Boost |
| Hovedtelefonteknologi | Benkonduktion |
| Egenskaber | PremiumPitch 2.0+ |
| Følsomhed | 96 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | Åbent øre - bag nakken-montering |
| Knogleledende teknologi | Ja |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

