
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | UPS - monterbar på DIN rail |
| Farve | Sort |
| Producent | Schneider Electric |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 148 |
| Bredde | 362 |
| Vægt | 12860 |
| Dybde | 171 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Ekspansionsåbninger | 1 (total) / 1 (fri) x SmartSlot |
| Interface | 1 x administration (RS-232) - 9-pin D-Sub (DB-9) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | UL, UL 1449, VDE, RoHS, REACH |
| Egenskaber | Hørlig alarm, nødstrøm slukket, LED-indikatorer, kold-start funktion, automatisk selvtester, udskiftelige batterier |
STRøMENHED
| UPS-teknologi | Line-interactive |
| Input-stik | 1 |
| Effektivitet | 94% |
| Nødvendig frekvens | 50/60 Hz |
| Indgangspændingsområde (justerbar) | AC 151 - 302 V |
| Udgangspænding | AC 220/230/240 V ± 5% |
| Strømkapacitet | 325 Watt / 500 VA |
| Overspændingsafledning | Ja |
| Indgangspænding | AC 220/230/240 V |
| Energivurdering | 540 Joule |
| Indgangspændingsområde | AC 160 - 285 V |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 1 x hardwire 3-wire (1PH + N + G) |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Lydudbredelse | 55 dBA |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 95% |
BATTERI
| Type | Uden batteri |
NETVæRK
| Grænseflade til fjernstyring | RS-232 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


