
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Rackstørrelse | 19" |
| Stativtype | Kabinet |
| Højde | 40 cm |
| Bredde | 48.51 cm |
| Placering/Montering | Vægmonterbar |
| Produkttype | Rack |
| Dybde | 60 cm |
| Højde (rackenheder) | 9U |
| Produktmateriale | Stål, Sekurit-glas |
| Pakke Indhold | 2 side paneler, 2 x front 19" støtter, front matteret dør, 3 cable entries, dismountable structure |
| Finish | Epoxy-polyester pulverbelægning |
| Farve | Lysegrå, RAL 7035 |
| Producent | Schneider Electric |
DIVERSE
| Egenskaber | Låsbar frontdør, aftageligt frontpanel, IP20 beskyttelse, IK08 stødværdi |
| Vægtbegrænsning | 50 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

