Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Væglampe |
| Funktioner | Indendørs/udendørs brug, beskyttelsesklasse I |
| Understøttet lyspæreeffekt | 20 W (halogen), 5 W (LED) |
| Antal understøttede lyspærer | 2 |
| Producent | Scan Products |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, IP54, LVD |
| Dækfarve | Sort |
| Produktmateriale | Pulverbelagt sprøjtestøbt aluminium |
LYSKILDE
| Type | 2 |
| Stiktype | GU10 |
STRøMKRAV
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
| Påkrævet frekvens | 50 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
