Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Produkttype | Væglampe |
| Funktioner | Indendørs/udendørs brug, beskyttelsesklasse I |
| Samlet wattforbrug | 6 W |
| Samlet lysstyrke | 250 lumen |
| Producent | Scan Products |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | EMC, RoHS, IP54, LVD |
| Dækfarve | Antracit-grå |
| Inkluderet tilbehør | Lysdække |
| Produktmateriale | Pulverbelagt sprøjtestøbt aluminium |
BATTERI
| Run Time detaljer | Med lysdække - 70 lumen |
LYSKILDE
| Wattforbrug | 3 W |
| Energiforbrug per 1000 t | 6 kWt |
| Type | 2 x LED |
| Energieffektivitetsklasse | G |
| Strålevinkel | 80 grad(er) |
| Farverenderingsindeks | 80 |
| Levetid | 30000 timer |
| Indbygget LED-lampe | Ja |
| Farvetemperatur | 3000 K |
| Lysstyrke | 125 lumen |
STRøMKRAV
| Påkrævet spænding | AC 220 - 240 V |
| Påkrævet frekvens | 50 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

