Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 15.45 cm |
| Bredde | 7.5 cm |
| Produkttype | Indsats med blæser |
| Vægt | 721 g |
| Dybde | 12 cm |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 883 g |
| Produktmateriale | ABS plastic |
| Pakke Indhold | Low-Noise Adaptor (L.N.A.), termisk forbindelse, termisk pasta spreder, 1 x Intel-bagplade, 2 universelle stiksokkelbeslag, 4 afstandsstykker til LGA1200, AM4, AM5, 4 AMD AM4, AM5 skruer, 4 Intel LGA115x, LGA1200, LGA1700 skruer, 4 blæserwireklemmer, 4 x Intel LGA 1700 standoff-skruer |
| Farve | Sort |
| Producent | Phanteks |
DIVERSE
| MTBF (forventet tid mellem fejl) | 30,000 time(r) |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Blæser diameter | 120 mm |
| Stik | 4-pin serieforbindelse, 3-pin D-RGB Daisy-Chain-stik |
| Blæser-højde | 25 mm |
| Egenskaber | ASUS Aura Sync, RGB Fusion 2.0, MSI Mystic Light Sync, ASRock Polychrome SYNC, Razer Chroma RGB |
| Heatsink-dimensioner | 154.5 mm x 120 mm x 50 mm |
| Materiale til varmeafleder | Kobbervarmerør med aluminiumsfinner |
| Omdrejningshastighed | 400-2000 rpm |
| Luftstrøm | 84.26 cfm |
| Støjniveau | 35.7 dBA |
| Lufttryk | 2.67 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
