Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Tykkelse | 6 mm |
| Højde | 14 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Produkttype | System blæse ramme |
| Vægt | 90 g |
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 17.5 cm x 24 mm x 16.5 cm / 210 g |
| Produktmateriale | Anodiseret aluminium |
| Farve | Sort |
| Producent | Phanteks |
| Varenummer | 2611983 |
| Model | PH-FF140RGBA_BK01 |
| Ean | 886523001119 |
| Til producentens hjemmeside | www.phanteks.com/HalosLux.html |
| Produktbeskrivelse | Phanteks Halos Lux - system blæse ramme |
| Egenskaber | RGB LED x 21 |
| Dimensioner (B x D x H) | 14 cm 14 cm |
DIVERSE
| Monteringspakke | Inkluderet |
VARMEAFLEDER-&-BLæSER
| Egenskaber | RGB LED x 21 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

