
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Hvid |
| Højde | 4.6 cm |
| Bredde | 12 cm |
| Produkttype | Overflademonteringsboks for netværk |
| Dybde | 17 cm |
| Produktmateriale | ABS plastic |
| Producent | PANDUIT |
KABLING-&-LEDNINGSFøRING
| Antal porte | 12 porte |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
