Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 4.445 cm |
| Bredde | 44 cm |
| Placering/Montering | Stativmonterbar |
| Produkttype | Patch-panel - CAT 6a |
| Vægt | 1.6 kg |
| Dybde | 10.5 cm |
| Højde (rackenheder) | 1U |
| Pakke Indhold | Skruer, kabelbånd |
| Producent | 2 års garanti |
DIVERSE
| Egenskaber | Integreret kabeladministration, 10 GbE kompatibel, 90° vinklet |
KABLING-&-LEDNINGSFøRING
| Med forbindelsesled | 16 x RJ-45 hun |
| Egenskaber | Guldbelagte forbindelser |
| Terminerings Type | Med type 110 terminering, IDC |
| Antal porte | 16 porte |
| Teknologi | Afskærmet parsnoet (STP) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


