Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Dimensioner & vægt detaljer | Ørespids: 13 g Opladningsetui: 5.9 cm x 7.8 cm x 4.2 cm / 64 g |
| Stil | Sport |
| Anbefalet brug | Transportabel elektronik |
| Materiale | Plastik, stål |
| Maks. driftsafstand | 10 m |
| Beskyttelse | Vandresistent, svedresistent, fugtresistent, regnresistent |
| Produkttype | Ægte trådløse øretelefoner - Bluetooth - trådløs |
| Vægt | 90 g |
| Funktioner | Air Conduction-teknologi |
| Farve | Sølv |
| Kompatibilitet | Android-telefon, Android tablet, iPad, iPhone |
| Producent | OneOdio |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 19 time(r) |
| Kapacitet | 95 mAh |
| Genopladningstid | 1.5 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedtelefon genopladelig - Litiumion |
| Run Time detaljer | Løbende playback: op til 19 timer Løbende playback (med inkluderet opladningsetui): op til 46 timer Løbende playback (med 5 min opladning): op til 1 time |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | IPX5 |
| Udstyr inkluderet | Opladningsbase (400 mAh), opladningskabel |
| Understøttet værtsenheds-OS | iOS, Android |
| Kabeloplysninger | Opladningskabel - aftagelig |
MIKROFON
| Med mikrofoner | 4 |
| Støjannulleringsteknologi | cVc 8.0 (clear Voice capture) af Qualcomm |
| Støjannullering | Ja |
| Følsomhed | -38 dBV/Pascal |
| Følsomhedsmargen | +/- 1dB |
| Formfaktor | Indbygget |
LYDUDGANG
| Bluetooth-profiler | Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP), Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP) |
| Trådløs teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth audiocodec | aptX, AAC, SBC |
| Bluetooth-version | Bluetooth 5.2 |
| Lydeffekter | TubeBass, LISO Bass Algorithm |
| Hovedtelefonteknologi | Dynamisk |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Følsomhed | 109.4 dB +/- 3dB |
| Hovedtelefonmodeller | Åbent øre - over øret-montering |
| Blænder | Polymerkomposit - 16.2 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
