Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Pakningstype | Ryg til front-luftstrøm monterbar på stativ 1U |
| Flashhukommelse | 16 GB |
| Kapacitet | Pakkebufferstørrelse: 16 MB |
| Præstation | Kapacitet: 1, 6 Tbps Forsinkelse: 300 µs Pakker per sekund: 2, 38 Bpps |
| Enhedstype | Switch - 16 porte - L3 - Administreret |
| Undertype | 100 Gigabit Ethernet |
| Porte | 16 x 100 Gigabit QSFP28 |
| RAM | 8 GB |
| Producent | NVIDIA |
EFFEKT
| Antal installeret | 2 |
| Maks. antal understøttet | 2 |
| Strømforbrug ved drift | 94 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 100-264 V (50 - 60 Hz) |
| Strømenhed | Intern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 43.9 |
| Bredde | 200 |
| Vægt | 4540 |
| Dybde | 508 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 16 x 100Gbit LAN QSFP28 1 x administration (Gigabit LAN) RJ-45 1 x seriel RJ-45 1 x mini-USB |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | RoHS, CB, cTUVus, CU, FCC, VCCI, ICES, RCM |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | Cumulus Linux |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

