Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Pakningstype | Ryg til front-luftstrøm monterbar på stativ 1U |
| Processor | X Intel: 2.2 GHz |
| Kapacitet | Pakkebufferstørrelse: 42 MB |
| Præstation | Kapacitet: 4.8 Tbps Forsinkelse: 425 ns Pakker per sekund: 3, 58 Bpps |
| Enhedstype | Switch - 60 porte - L3 - Administreret |
| Undertype | 100 Gigabit Ethernet |
| Porte | 48 x 25 Gigabit SFP28 + 12 x 100 Gigabit QSFP28 |
| RAM | 8 GB |
| Producent | NVIDIA |
EFFEKT
| Strømforsyning | 202 Watt |
| Antal installeret | 2 |
| Maks. antal understøttet | 2 |
| Skema til overskudsspænding | 1+1 |
| Nødvendig spænding | AC 100-264 V (50 - 60 Hz) |
| Strømenhed | Intern strømforsyning - hot-plug |
| Overskudsspænding | Ja |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 44 |
| Vægt | 8500 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 48 x 25Gbit LAN SFP28 12 x 100Gbit LAN QSFP28 1 x administration (Gigabit LAN) RJ-45 1 x USB 1 x seriel RJ-45 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | CB, cTUVus, CU, ICES, FCC, RCM, VCCI, RoHS, BSMI, KCC, CCC |
| Udstyr inkluderet | Stativskinnesæt |
| Rackmonteringspakke | Inkluderet |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | Cumulus Linux |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


