Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Max Opløsnings Detaljer | DisplayPort: 7680 x 4320 ved 30 Hz |
| Interfacedetaljer | 4 x Mini DisplayPort (HDCP) |
| Maksimum opløsning | 7680 x 4320 ved 120 Hz |
| Bus Type | PCI Express 4.0 x8 |
| Egenskaber | DisplayPort med Audio, NVIDIA Mosaic, NVIDIA RTX Experience, Nvidia RTX Desktop Manager, AV1 afkodningssupport, 6, 7 Tflops top halvpræcision flydende punkt-ydelse, 13, 2 Tflops RT Core-ydelse, 53, 8 Tflops tensor-ydelse, HDCP |
| Maks. antal understøttede monitorer | 4 |
| API-understøttet | OpenCL 3.0, DirectCompute, DirectX 12, Shader Model 6.6, OpenGL 4.6, Vulkan 1.3 |
| Grafik engine | NVIDIA RTX A1000 |
| Enhedstype | Grafikkort - lavprofil |
| CUDA kerner | 2304 |
| Producent | NVIDIA |
HUKOMMELSE
| Størrelse | 8 GB |
| Teknologi | GDDR6 SDRAM |
| Busbredde | 128-bit |
| Båndbredde | 192 GBps |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

