Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Maks. brugerhøjde | 200 cm |
| Materiale | Tekstil |
| Produkttype | Racersimulator-cockpitramme |
| Designet til | Gaming |
| Funktioner | Foldbar, åndbar, forudboret |
| Maks. belastningsvægt | 130 kg |
| Samling påkrævet | Ja |
| Pakkeindhold | Ramme, samleværktøjer, gearskifteradapter, monteringsbolte |
| Producent | Next Level Racing |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Foldet - bredde: 104 cm dybde: 93 cm højde: 30 cm |
| Højde | 950 |
| Bredde | 930 |
| Vægt | 13000 |
| Dybde | 1760 |
PLADS
| Materiale | Tekstil |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
