Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 2000:1 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm |
| Vandret synsvinkel | 176 |
| Energiklasse | Klasse E |
| Vandret opdateringshastighed | 15 - 81 kHz |
| Lodret synsvinkel | 176 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Farve | Sort |
| Pixel Pitch | 0.297 mm |
| Diagonal størrelse | 15" |
| Standard opløsning | 1024 x 768 |
| Dimensioner (B x D x H) | 38 cm x 15.5 cm |
| Lodret opdateringshastighed | 50 - 85 Hz |
| Vægt | 4.7 kg |
| Farve support | 16, 2 millioner farver |
| Formatforhold | 4:3 |
| Lysstyrke | 300 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Producent | Neovo |
EFFEKT
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.5 Watt |
| Indgangspænding | DC 12 V |
| Strømforbrug (Til-modus) | 11 W |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 11 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Uden stander - bredde: 38 cm - dybde: 5.35 cm - højde: 31.5 cm Med stander - bredde: 38 cm - dybde: 15.5 cm - vægt: 4.6 kg |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | FCC Part 15 B, RoHS, WEEE, REACH, DisplayPort 1.2 |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Vægt ved forsendelse | 5.8 kg |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 2 Watt |
FORBINDELSE
| Interface | DVI-D VGA (HD-15) HDMI DisplayPort Audio line-ind (mini-jackstik) |
MEKANISK
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

