Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Sort |
| Produkttype | Højttalere - til PC - 2.0-kanal |
| Lys | LED-lys |
| Producent | Nedis |
EFFEKT
| Strømkilde | USB |
| Ledningslængde | 1 m |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 185 |
| Bredde | 83 |
| Vægt | 750 |
| Dybde | 95 |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Lydindgang (3,5 mm stereo mini jack) USB (kun strøm) |
HøJTTALERSYSTEMDETALJER
| Driverdetaljer | Højttaler: mellemintervaldriver - 2" |
| Højttaleroplysninger | Højttaler - 6 Watt - aktiv |
HøJTTALERSYSTEM
| Løbende strøm-oplysninger | RMS |
| Forstærker | Integreret |
| Spidsstrøm | 18 Watt |
| Løbende strøm | 6 Watt |
| Højttalertype | Aktiv |
| Frekvensrespons | 150 - 20000 Hz |
| Medietype | 2 højttalere |
| Kontroller | Lydstyrke, LED-lys |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.