Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| HDR-format | HDR10 |
| Kontrastforhold | 3000:1 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2033455 |
| Energiklasse | Klasse E |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Pixel Pitch | 0.23175 mm |
| Diagonal størrelse | 34" |
| Standard opløsning | WQHD 3440 x 1440 ved 100 Hz |
| Farvespektrum | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Egenskaber | HDR Effect, Factory Calibration, Flicker Safe, Reader Mode, Color Weakness Mode, Super Resolution+, Black Stabilizer, DAS Mode (Dynamic Action Sync), auto-inputkontakt, billedopdeling, Smart Energy Saving-teknologi, Factory Calibration Report, 3-side virtually borderless design, ergomisk stander, One Click Stand |
| Dimensioner (B x D x H) | 80.9 cm x 22.32 cm x 48.33 cm - med stander |
| Vægt | 5.9 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver (8-bit) |
| Paneltype | VA |
| Kurvet skærm | Ja (1800R) |
| Formatforhold | 21:9 |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Lysstyrke | 300 cd/m² |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå) |
| Producent | LG |
EFFEKT
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 43 kWh/1000 t |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug-sovemodus | 0.5 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 26 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 80.9 cm - dybde: 22.32 cm - højde: 48.33 cm - vægt: 5.9 kg Uden stander - bredde: 80.9 cm - dybde: 9.15 cm - højde: 35.89 cm - vægt: 4.9 kg |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel - 1.5 m 1 x DisplayPort kabel |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | Dual Controller Software, LG Switch |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Hovedtelefoner (mini-jackstik) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Tilt |
| Tiltvinkel | -5/+15 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


