Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| HDR-format | HDR10 |
| Kontrastforhold | 1500000:1 |
| Indbygget udstyr | USB 3.0 hub |
| Skærmtype | OLED-monitor / OLED |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Pixel pr. tomme | 110.8 |
| Energiklasse | Klasse F |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Diagonal størrelse | 27" |
| Skærmbelægning | Blændfri |
| Standard opløsning | QHD 2560 x 1440 ved 240 Hz |
| HDR-certificering | DisplayHDR 400 True Black |
| Farvespektrum | 90% DCI-P3 (CIE 1976), 98.5% DCI-P3 (CIE 1976) |
| Egenskaber | HDR Effect, Factory Calibration, HW-kalibrering, Reader Mode, Color Weakness Mode, Variabel genindlæsningshastighed (VRR), Black Stabilizer, DAS Mode (Dynamic Action Sync), FPS Counter, Automatic Input Select, brugerdefineret nøgle, Hexagon Lighting, Smart Energy Saving-teknologi, Gaming GUI, OLED Care |
| Dimensioner (B x D x H) | 60.44 cm x 25.8 cm x 46.44 cm - med stander (laveste position) |
| Vægt | 7.35 kg |
| Farve support | 1, 07 milliarder farver |
| Formatforhold | 16:9 |
| Synlig diameter | 26.5" |
| Adaptive-Sync teknologi | NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync |
| Energiklasse (HDR) | Klasse G |
| Gaming | Ja |
| Lysstyrke | 1000 cd/m² |
| Responstid | 0, 03 ms (grå-til-grå) |
| Producent | LG |
EFFEKT
| Strømforbrug HDR (Til-tilstand) | 28 kWh/1000 t |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug-sovemodus | 0.5 Watt |
| Strømforbrug (Maks.) | 37.7 Watt |
| Strømforbrug (Typisk) | 25 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 25 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander (laveste position) - bredde: 60.44 cm - dybde: 25.8 cm - højde: 46.44 cm - vægt: 7.35 kg Med stander (højeste position) - bredde: 60.44 cm - dybde: 25.8 cm - højde: 57.44 cm - vægt: 7.35 kg Uden stander - bredde: 60.44 cm - dybde: 4.53 cm - højde: 35.06 cm - vægt: 5.05 kg |
DIVERSE
| Egenskaber | DTS Headphone:X |
| Medfølgende ledninger | 1 x DisplayPort kabel 1 x USB-A til USB-B kabel 1 x HDMI-kabel |
| Udstyr inkluderet | UltraGear-fjernstyring |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | LG Calibration Studio, Dual Controller Software, DTS Headphone X |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 18.1 cm |
| Højde ved forsendelse | 53.2 cm |
| Bredde ved forsendelse | 80.8 cm |
| Vægt ved forsendelse | 11 kg |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Hovedtelefonstik 2 x USB 3.0 downstream USB 3.0 upstream SPDIF-output |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Tilt, drejbar, højde, pivot (rotering) |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


