Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| HDR-format | HDR10 |
| Kontrastforhold | 3000:1 |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| Energimærke QR-kode URL | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1972273 |
| Energiklasse | Klasse E |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Pixel Pitch | 0.2739 mm |
| Diagonal størrelse | 24" |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 180 Hz |
| Farvespektrum | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Egenskaber | HDR Effect, Flicker Safe, Reader Mode, Color Weakness Mode, Motion Blur Reduction, Black Stabilizer, DAS Mode (Dynamic Action Sync), Crosshair Display, FPS Counter, brugerdefineret nøgle, auto-inputkontakt, Smart Energy Saving-teknologi, grænseløs |
| Dimensioner (B x D x H) | 53.95 cm x 19.56 cm x 41.42 cm - med stander |
| Vægt | 3.55 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Paneltype | VA |
| Formatforhold | 16:9 |
| Synlig diameter | 23.7" |
| Adaptive-Sync teknologi | AMD FreeSync |
| Lysstyrke | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms (grå-til-grå), 1 ms (MBR) |
| Producent | LG |
EFFEKT
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug-sovemodus | 0.5 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 16 kWh/1000 t |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner & vægt detaljer | Med stander - bredde: 53.95 cm - dybde: 19.56 cm - højde: 41.42 cm - vægt: 3.55 kg Uden stander - bredde: 53.95 cm - dybde: 3.9 cm - højde: 32.22 cm - vægt: 2.95 kg |
DIVERSE
| Medfølgende ledninger | 1 x HDMI-kabel - 1.8 m |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | LG On-Screen Control |
FORBINDELSE
| Interface | 2 x HDMI DisplayPort 1.4 Audio line-ud (mini-jackstik) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Tilt |
| VESA-monteringsinterface | 75 x 75 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


