Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Matgrå |
| Produkttype | Pladespiller med digital optager |
| Producent | Lenco |
EFFEKT
| Strømforbrug ved drift | 12 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
TILSLUTNINGER
| Stikforbindelser | Lydudgang (RCA phono x 2) - bagside USB (4-PIN USB, type A) - front |
LYDSYSTEM
| Audioformater | MP3 |
| Audiospecifikationer | Pladespiller SNR - 50 dB -THD - 3% |
| Funktioner | Pladespiller, digital optager |
| Audiokanaler | Stereo |
PLADESPILLER
| Wow & Flutter | 0.25 % (WRMS) |
| Type | Semiautomatisk |
| Understøttede hastigheder | 33.3 rpm, 45 rpm |
| Patrontype | Moving Magnet (MM) |
| Egenskaber | Løs støvdække med hængsler, indbygget RIAA-equalizer |
| Drevtype | Remdrev |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

