
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Model | Rackmonterbar - 1U |
| Enhedstype | Video/audio/infrarød/USB/seriel/netværksforlænger (transmitter) |
| Producent | Kramer Electronics |
EFFEKT
| Strømenhed | Ekstern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 43.6 |
| Bredde | 214.6 |
| Vægt | 1000 |
| Dybde | 163 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x HDMI (input) - 19-pin HDMI Type A 1 x audio (input) - mini jack 1 x HDBaseT (output) - LC multi-mode 1 x IrDA - mini jack 1 x USB - Type B 1 x RS-232 (administration) - terminalblok 1 x RS-232 - terminalblok 1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45 hun |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | UL, RoHS, WEEE, ISTA 1A |
NETVæRK
| Overensstemmelsesstandarder | HDCP 1.4 |
| Maksimum opløsning | 4096 x 2160 @ 60 Hz |
| Maks. overføringsafstand | 33 km |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Egenskaber | 4K opløsningssupport |
| Dataoverførselshastighed | 10.2 Gbps |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

