Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Sort |
| Pakningsmateriale | ABS plastic |
| Produkttype | Højttalere |
| Producent | Kramer Electronics |
EFFEKT
| Nødvendig spænding | AC 90 - 240 V (50/60 Hz) |
| Muligheder | Auto strøm til/fra |
| Strømkilde | AC-strømadapter |
MåL-OG-VæGT
| Dimensioner (B x D x H) / Vægt detaljer | Højttaler for venstre kanal: 18.3 cm x 17 cm x 24.4 cm / 2.7 kg Højttaler for højre kanal: 18.3 cm x 17 cm x 24.4 cm / 2.2 kg |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | Strømkabel, højttalerkabel (4 m), 3,5 mm til RCAx2 kabel, U-type monteringsbøjler |
TILSLUTNINGER
| Forbindelsestype | Lydindgang (3,5 mm stereo mini jack) Balanceret lydindgang (Terminalblok (klemme)) Lydindgang (RCA phono x 2) Lydudgang (3,5 mm mini jack) Audio loop ud (3,5 mm mini jack) |
HøJTTALERSYSTEMDETALJER
| Driverdetaljer | Højttaler: woofer-driver - 5.25" - polypropylen Højttaler: tweeter-driver - 0.5" - mylar |
| Højttalere inkluderet | 2 x højttaler - 2-vejs - 30 Watt - 45 - 20000 Hz - Til montering på væg - kabling |
HøJTTALERSYSTEM
| Anbefalet placering | Til montering på væg, indendørs |
| Løbende strøm for audiosystem (Samlet) | 60 Watt |
| Maks. outputniveau (Maks. SPL) | 105 dB |
| Forstærker | Integreret |
| Overkrydsningsfrekvens | 8000Hz |
| Spidsstrøm for audiosystem (Samlet) | 160 Watt |
| Magnetisk skærm | Ja |
| Frekvensrespons | 45 - 20000 Hz |
| Medietype | 2 højttalere |
| Kontroller | Lydstyrke, diskant, bas |
| Signalstøjforhold | 83 dB |
| Følsomhed | 85 dB |
| Højttalertype | 2-vejs - aktiv |
| Total harmonisk forvrængning | 0.2% |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

