
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3.72 cm |
| Bredde | 11.8 cm |
| Lydsupport | Ja: indbyggede to mikrofoner |
| Vægt | 165 g |
| Dybde | 3.08 cm |
| Connectivity teknologi | Med ledning |
| Enhedstype | Webcam |
| Producent | Konftel |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Porte | USB 2.0 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | Climate Neutral Certified |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel - 1.55 m |
| Udstyr inkluderet | Monteringsbeslag |
| Farve | Charcoal black |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Linux, Apple MacOS X, Android, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 |
INTERNET-OF-THINGS-(IOT)
| Understøttet værtsenhedsplatform | Windows, MacOS |
KAMERA
| Type | Farve - fast |
| Billedhastighed (maks.) | 30 frames pr. sekund |
| Egenskaber | ePTZ, privatlivslukker, 90° synsfelt, USB-videoklasse (UVC 1.1), 1 m modtagelsesområde, softwareopdateringer |
| Digital zoom | 4 |
| Digital videoformat | MJPEG, H.264, YUY2 |
| Video Modes | 1080p |
INTERFACE
| Computergrænseflade | USB 2.0 |
OBJEKTIVKONSTRUKTION
| Fokusindstilling | Automatisk |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

