Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Nøglekontakttype | Gateron Jupiter Red (Hot-swappable) |
| Grænseflade | Bluetooth 5.1, 2.4 GHz, USB-C |
| Bredde | 44.6 cm |
| Tastaturteknologi | Mekanisk |
| Bagbelyst | RGB |
| Type | Trådløs |
| Højde | 3.26 cm |
| Vægt | 2.184 kg |
| Dybde | 13.7 cm |
| Indgangsudstyr | QMK/VIA, fuldt samlet knap, mekanisk |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Funktion for genvejstast | System toggle, tilstand, n-tast-rollover |
| Enhedstype | Tastatur - ergonomisk |
| Producent | Keychron |
DIVERSE
| Hovedlevetid | 80 millioner klik |
| Udstyr inkluderet | USB-C til USB-C kabel, USB-A til USB-C adapter, forlængelsesadapter, trådløs modtager, ringhættetrækker, skiftetrækkerværktøj, skruetrækker, hexnøgle |
| Farve | Carbon-sort |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Inkluderet software | QMK, VIA Support |
| OS nødvendig | Apple MacOS, Microsoft Windows, Linux |
BATTERI
| Driftstid (op til) | 180 timer |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

