Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB |
| Højde | 2.5 cm |
| Bredde | 37.4 cm |
| Vægt | 730 g |
| Dybde | 13.9 cm |
| Placering og layout | Tysk |
| Tastaturteknologi | Saks |
| Enhedstype | Tastatur |
| Producent | Cherry |
DIVERSE
| Farve | Hvid |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
