Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Indbygget udstyr | 2, 1 megapixel kamera |
| Skærmtype | LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriks |
| Vandret synsvinkel | 178 |
| OSD sprog | Engelsk, Tysk, Fransk, Spansk, Italiensk, Portugisisk, Russisk, Japansk, Hollandsk, Polish |
| Energiklasse | Klasse E |
| Vandret opdateringshastighed | 30 - 83 kHz |
| Lodret synsvinkel | 178 |
| Backlight-teknologi | LED baglys |
| Farve | Mat sort |
| Pixel Pitch | 0.274 mm |
| Diagonal størrelse | 24" |
| Skærmbelægning | 7H Hard Coating |
| Standard opløsning | Full HD (1080p) 1920 x 1080 |
| Lysstyrke m/touchscreen | 360 cd/m² |
| Egenskaber | HDCP, X-Res Technology, kant til kant-glas, fingerberøringstilstand, håndfladeafvisningsfunktion, handskeberøringstilstand, anti-fingeraftryk (AF) belægning |
| Dimensioner (B x D x H) | 56.7 cm x 38.5 cm x 25.35 cm - med stander |
| Vægt | 5.6 kg |
| Farve support | 16, 7 millioner farver |
| Paneltype | IPS |
| Formatforhold | 16:9 |
| Synlig diameter | 23.8" |
| Lysstyrke | 400 cd/m² |
| Responstid | 14 ms |
| Producent | iiyama |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 1.5 Watt |
| Strømforbrug (fra-tilstand) | 0.3 Watt |
| Indgangspænding | AC 100 -240 V (50/60 Hz) |
| Strømforbrug (Typisk) | 18 Watt |
| Strømforbrug SDR (Til-tilstand) | 15 kWh/1000 t |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | TUV Bauart, EAC, RoHS, ERP, WEEE, REACH, UKCA |
| Egenskaber | Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat) |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB-kabel 1 x HDMI-kabel |
| Sikkerhedsåbningstype | Kensington-sikkerhedsåbning |
AUDIO
| Type | Højtalere - stereo |
| Udgangseffekt/kanal | 2 Watt |
BæREDYGTIGHEDSOPLYSNINGER
| ENERGY STAR-certificeret | Ja |
INPUT
| Type | Touch-screen, stylus - touchscreen |
| Teknologi i detektering af bevægelse | Projiceret kapacitiv |
FORBINDELSE
| Interface | HDMI DisplayPort 2 x USB-C 3.2 Gen 1 Hovedtelefoner (mini-jackstik) |
MEKANISK
| Justeringer til display-position | Tilt |
| Tiltvinkel | -5/+90 |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


