Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 2.0 |
| Højde | 1.4 cm |
| Bredde | 14.4 cm |
| Vægt | 200 g |
| Dybde | 13.55 cm |
| Enhedstype | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM-drev - ekstern |
| Farve | Sølv |
| Producent | Hitachi - LG |
| Varenummer | 2868633 |
| Model | GP60NS60.AUAE12S |
| Ean | 8806087302981 |
| Til producentens hjemmeside | hitachi-lg.com/en/products/data.view/?v=... |
| Produktbeskrivelse | Hitachi-LG Data Storage GP60NS60 - DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM-drev - USB 2.0 - ekstern |
| Dimensioner (B x D x H) | 14.4 cm x 13.55 cm x 1.4 cm |
| Optisk lagring | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM |
| Læsehastighed | 24x (CD) / 8x (DVD) |
| Skrivehastighed | 24x (CD) / 6x (DVD-R) / 8x (DVD+R) / 6x (DVD±R DL) |
| Genskrivningshastighed | 6x (DVD-RW) / 8x (DVD+RW) / 5x (DVD-RAM) |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type A |
OPTISK-LAGRING
| Type | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM |
| Tilgangstid | 200 ms (DVD-RAM), 160 ms (DVD), 140 ms (CD) |
| Understøttede medieformater | CD-DA (audio), CD-ROM, DVD-Video |
| Understøttede medietyper | CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-RAM, DVD-RW, DVD+RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD-R DL |
| Egenskaber | M-DISC support |
| Skrivehastighed | 24x (CD) / 6x (DVD-R) / 8x (DVD+R) / 6x (DVD±R DL) |
| Genskrivningshastighed | 6x (DVD-RW) / 8x (DVD+RW) / 5x (DVD-RAM) |
| Læsehastighed | 24x (CD) / 8x (DVD) |
| Buffer størrelse | 0.75 MB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

