Hitachi - LG GP60NB60.AUAE12B
Hitachi - LG · USB 2.0 · DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM · 24x (CD) / 8x (DVD) / 5x (DVD-RAM)
Sammenlign priser på Hitachi - LG GP60NB60.AUAE12B fra 227,00 kr. kr. til 473,00 kr. kr. fra 6 forhandler(e).
227,00 kr.
INKL. FRAGTLaveste pris inkl. fragt: 227,00 kr. · 6 forhandlere
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Grænseflade | USB 2.0 |
| Højde | 1.4 cm |
| Bredde | 14.4 cm |
| Dybde | 13.5 cm |
| Enhedstype | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM-drev - ekstern |
| Producent | Hitachi - LG |
OPTISK-LAGRING
| Type | DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM |
| Tilgangstid | 200 ms (DVD-RAM), 160 ms (DVD), 140 ms (CD) |
| Understøttede medietyper | CD-ROM, CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-RAM, DVD-RW, DVD+RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD-R DL, DVD-ROM DL, M-DISC |
| Skrivehastighed | 24x (CD) / 8x (DVD) / 5x (DVD-RAM) |
| Genskrivningshastighed | 24x (CD) / 6x (DVD-RW) / 8x (DVD+RW) |
| Læsehastighed | 24x (CD) / 16x (CD-RW) / 8x (DVD±R) / 8x (DVD±R DL) / 8x (DVD±RW) / 8x (DVD-ROM) / 5x (DVD-RAM) |
| Buffer størrelse | 0.75 MB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




