Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| MAC adresse table størrelse | 16K indtastningshukommelse |
| Overensstemmelsesstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.3at |
| Pakningstype | Desktop |
| Statusindikatorer | Strøm, PoE, link/aktivitet, PoE max |
| Egenskaber | Datatransport, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), gem og send, fuld dupleksmodus, metalkabinet, 6 KV strømstødsbeskyttelse |
| Præstation | Omkoblingskapacitet: 7.2 Gbps Pakkevideresendelseshastighed: 5.3568 Mpps |
| Enhedstype | Switch - 18 porte - Administreret |
| Undertype | Fast Ethernet |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Porte | 16 x 10/100 (PoE+) + 2 x combo Gigabit |
| PoE-budget | 230 W |
| Producent | Hikvision |
EFFEKT
| Strømforbrug ved drift | 250 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 100-240 V |
| Strømenhed | Intern strømforsyning |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 44 |
| Bredde | 440 |
| Vægt | 2590 |
| Dybde | 220.8 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 16 x 100Base-TX RJ-45 PoE+ - 30 W 2 x 1000Base-T RJ-45 2 x Gigabit LAN |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | UL 60950-1, FCC CFR47 Part 15 B, RCM, RoHS 2011/65/EU, EN 61000-3-3:2013, WEEE 2012/19/EU, EN 61000-3-2:2014, EN 55024:2010+A1:2015, EN 55032:2015, REACH 2006/1907, AS/NZS CISPR 32:2015, IEC60950-1:2005+Am1:2009+Am2:2013, EN 60950-1:2005+Am1:2009+Am 2:2013, ICES-003 issue 6:2016 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

